Міртова 7

Володимира Великого 1

Міртова 7

Володимира Великого 1

Кінезіотейпування (кінезіологічне тейпування)

це спосіб лікування різних захворювань і травм організму за допомогою аплікацій спеціальних еластичних пластирів (кінезіотейпів). Кінезіотейпування допомагає розслабити перенавантажені м'язи та пришвидшити їхнє відновлення.

Це ефективний, безпечний і простий метод лікування, що полягає в накладенні еластичних аплікацій зі спеціального матеріалу - кінезіотейпу.

Кінезіотейпи забезпечуютьПравильну роботу м'язів, зменшення набряку, болю, без обмежень руху. Вони володіють гіпоалергенними властивостями, а також структура пластиру дозволяє використовувати його не тільки в сухих умовах, а й у воді.
Пацієнт відчуває полегшення відразу після приклеювання стрічки. Ефект проявляється найсильніше протягом 5 днів, потім зменшується.Cтабілізує м'язи, суглоби та зв'язки, активізує внутрішні сили організму для одужання. Завдяки цьому кінезіотейпінг покращує амплітуду, сприяє розслабленню м'язів. Процедура нормалізує кровообіг, сприяє розсмоктуванню гематом, знімає набряк і запалення.

Області застосування кінезіотейпування

1

корекція постави, болі в поперековому, грудному та шийному відділах хребта. нормалізація тонусу м’язів,
зміна положення суглоба при його деформації

2

зменшення запалення, набряків та гематом, больових синдромів, при реабілітаційній підтримці після травми в колінних, кистьових суглобах, плечах, спині

3

корекція рухів суглоба, вплив на властивості фасції від механічної до сенсорної стимуляції