Міртова 7

Володимира Великого 1

Міртова 7

Володимира Великого 1

Масаж

може виступати окремою процедурою або бути частиною комплексного лікування різних захворювань. За умови, якщо масаж робить досвідчений фахівець, він завжди впливає позитивно на організм людини

Лікувальний масаж при захворюваннях опорно-рухового апарату . Дії фізичного терапевта мають спрямований характер для усунення симптомів захворювання і його причини. У цьому полягає його терапевтична дія, крім неї масаж має і загальну дію.Комбінована дія масажу - це покращення кровообігу, зняття м'язової напруги, поліпшення роботи лімфатичної системи, очищення шкірних, підшкірних і м'язових тканин від шлаків і токсинів, зняття нервової та емоційної напруги і втоми, підвищення м'язового тонусу. У цій частині оздоровлюючий і лікувальний масаж діють в цілому однаково. Різниця може бути тільки в інтенсивності впливу (при лікувальному масажі вона, як правило, вище).

При купівлі курсу масажу отримайте знижку -10%Заняття та масаж у виконанні головного фізичного терапевта «Rehab» +50 грн (за одну послугу)

Illustration

Лікувальний масаж30 хв -60хв \ 750-850 грн

Лікувальний масаж діє ефективно та забезпечує гарні результати при лікуванні остеохондрозу, міжхребцевих гриж і протрузій дисків, невралгій, невропатій, радикулітів і радикулопатій. З його допомогою усуваються болі в попереку, шиї, спині, суглобах, м'язах, головний біль. Максимальна ефективність досягається при проходженні повного курсу.

Illustration

Спортивний масаж60 хв \ 850 грн

Спортивний масаж - основна суть спортивного масажу полягає в тому, щоб підготувати м’язи спортсмена до навантажень і максимально вберегти їх від пошкоджень та запобігти травмування в майбутньому .
Такий масаж розігріває м’язи, покращує циркуляцію крові і ефективний у боротьбі з судомами, які нерідко виникають у спортсменів.

Illustration

Лімфодренажний масаж30хв -60 хв \ 600 - 650грн


Лімфодренажний масаж - нормалізує лімфообіг в організмі. Лімфа виконує важливу функцію: вона виводить бактерії, віруси і токсини. Лімфодренажний масаж тіла зменшує набряки і зміцнює імунітет. Процедура приємно розслабляє і не викликає побічних ефектів. Лімфодренаж ніг використовують для лікування і профілактики варикозного розширення вен.

Illustration

Антицелюлітний масаж60 хв \ 850 грн

Антицелюлітний масаж – м'яка, але в той же час виключно ефективна методика впливу на шкіру і підшкірну жирову клітковину для усунення целюліту.
Ця процедура створює позитивний вплив на весь організм, а покращення лімфообігу, усунення застійних явищ сприяють зменшенню вираженості «апельсинової кірки».

Illustration

Дитячий масаж30-45 хв \ 600- 650 грн

Дитячий масаж Загальнозміцнюючий дитячий масаж є профілактичною процедурою будь-яких патологій. Він стимулює кровообіг, формування імунітету, лімфоток.
Масаж створює більш терапевтичний ефект, але може використовуватися з профілактичною метою. Зміцнює скелет та м’язи, тонізує весь організм дитини.

Illustration

Розслабляючий масаж60 хв \ 800-850 грн

Розслабляючий масаж допомагає позбутися від стресу і втоми, знайти сили для подальших досягнень. Відновлює організм при частих захворюваннях простудного характеру і є профілактичним засобом для їх запобігання. Допомагає зняти емоційну втому і фізичне, м’язову напругу.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята, ми зв'яжемось з вами найближчим часом. 

Can't send form.

Please try again later.