Міртова 7

Володимира Великого 1

Міртова 7

Володимира Великого 1

Метод сухої голки ( Dry needle therapy )

Сухі голки – це інвазивний метод впливу на м'яз або розташовані більш поверхневі тканини для покращення мікроциркуляції, усунення тригерних точок та спазмів за допомогою введення спеціальної тонкої філіформної (ниткоподібної) голки.

Вперше цей метод був використаний та описаний при дослідженні міофасціальних тригерних точок Девідом Саймонсом та Дженнет Тревелл, завдяки яким і отримав нинішню назву.

Який механізм дії?

Як було сказано вище, фахівець використовує спеціальну голку, проникаючи під шкіру, стимулюючи рецептори, міофасціальні тригерні точки, самі м'язи та сухожилля.
При проколі тканин відбувається подразнення рецепторів, які у відповідь на стимуляцію покращують локальну мікроциркуляцію.
Оскільки тригерні точки – це місця з гіпоксією тканини та гіпердратівливістю, покращуючи кровообіг у зоні спазму, ми сприяємо швидшому виведенню із зони проколу медіаторів запалення, які викликають у пацієнта больову симптоматику.

Сухі голки - метод, що базується на західній доказовій медицині, клінічних дослідженнях з анатомії, нейроанатомії, фізіології.

Коли та як застосовувати методику?

Сухі голки ефективно поєднувати з іншими методами мануального впливу на організм: масаж, мануальна терапія, кінезіотейпування та інші.

Якщо ж Вас турбують болі в хребті, суглобах, головні болі або тригерні точки - рекомендуємо Вам записатися на прийом до наших фахівців, які працюють з даною методикою.

Illustration
Illustration
Illustration